WeCreativez WhatsApp Support
Sorularınızı Cevaplamak İçin Buradayız...
Bize Yazın Hemen Cevaplayalım...

Açıklamalı Derslere Giriş Videosu

HAFTALIK DERS PROGRAM

KPSS – GENEL KÜLTÜR GENEL YETENEK VE EĞİTİM BİLİMLERİ

Pazartesi

18.00: Eğitim Bilimleri – Rehberlik

20.00: Eğitim Bilimleri – Gelişim Psikolojisi

Salı

18.15: Eğitim Bilimleri: Sınıf yönetimi ve Materyal Tasarımı

20.00: Eğitim Bilimleri – Gelişim Psikolojisi

Çarşamba

18.00: KPSS Tarih

20.30: KPSS Matematik

ÖABT – ÖĞRETMENLİK ALAN BİLGİSİ KURSLARI

COĞRAFYA ÖĞRETMENLİĞİ ÖABT

Gündüz Sınıfı – Salı 16.30 – 18.30 Ahmet ÇELEN ile Fiziki Coğrafya

Gündüz Sınıfı – Perşembe 16.30 – 18.30 Ahmet ÇELEN ile Fiziki Coğrafya

Gündüz Sınıfı – Cuma 16.45 – 18.45 Ahmet ÇELEN ile Fiziki Coğrafya

Gündüz Sınıfı – Cumartesi 14.00 – 18.00 Ahmet ÇELEN ile Beşeri Coğrafya

Akşam Sınıfı – Perşembe 19.30 – 22.30 Ahmet ÇELEN ile Fiziki Coğrafya

Akşam Sınıfı – Cuma 19.30 – 22.30 Salih ASEF ile Beşeri Coğrafya

Akşam Sınıfı – Cumartesi 19.00 – 22.00 Ahmet ÇELEN ile Fiziki Coğrafya

 

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ ÖABT

Cuma 19.30 – 22.30 Özkan YILMAZ ile Fizik

Pazar 16.00 – 19.00 Ozan Özdemir ile Kimya

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ ÖABT

Çarşamba 20.30 – 22.30 Kadir KOÇ ile Genel Tarih

Perşembe 19.30 – 22.30 İbrahim Ulaş BALDEMİR ile Yan Bilimler ve Alan Eğitimi

Cuma 19.30 – 22.30 Ahmet ÇELEN ile Genel Coğrafya

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ ÖABT

Perşembe 19.30 – 22.30 Mahmut ORHAN ile Çocuk ve Oyun

Cuma 19.30 – 22.30 Mahmut ORHAN ile Çocuk ve Oyun

Cuma 19.30 – 22.30 Ahmet ÇAM ile Alan Eğitimi

MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ ÖABT

Cumartesi 18.30 – 22.30 Ender KOÇ ile Analiz

Cumartesi 18.30 – 22.30 Ender KOÇ ile Soyut Cebir

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ ÖABT

ÇArşamba 18.00 – 21.00 Murat KAYA ile İlahi Bilimler

Pazar 18.30 – 21.30 Ahmet ÇAM ile Dini İlimler

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ ÖABT

Cuma 19.30 – 22.30 Özkan YILMAZ ile Fizik

Pazar 16.00 – 19.00 Ozan Özdemir ile Kimya

Çarşamba 20.30 – 22.30 Kadir KOÇ ile Genel Tarih

Perşembe 21.15 – 23.00 Ahmet ÇAM ile Alan Eğitimi

Cuma 19.30 – 22.30 Ahmet ÇELEN ile Genel Coğrafya

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ ÖABT

Pazartesi 21.00 – 23.00 Numan Hocayla Ped. Grammer

Çarşamba 21.00 – 23.00 Numan Hocayla Ped. Grammer

PDR REHBER ÖĞRETMENLİK ÖABT

Salı 19.30 – 22.30 Mehmet ÇİMEN – Kuramlar

Cumartesi 19.30 – 22.30 Selim ATAY – Mesleki Rehberlik

TARİH ÖĞRETMENLİĞİ ÖABT

Çarşamba 20.30 – 22.30 Kadir KOÇ ile Genel Tarih

Kurslarımız