WeCreativez WhatsApp Support
Sorularınızı Cevaplamak İçin Buradayız...
Bize Yazın Hemen Cevaplayalım...

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Uzman Eğitimci Kadrosu ve 5 Yıllık Tecrübesi İle Türkiye’nin Tek Akademik ÖABT Kursu

2019 KPSS ve ÖABT’ye Ender KOÇ Hocamızla Hazırlanan ve Alanında Türkiye 5.incisi Betül Gamze ÖZ Hocamızı ve Dereceler Yapan Tüm Hocalarımızı Tebrik Ediyor, Meslek Hayatlarında Başarılar Diliyoruz🤗 Darısı Emek Veren Tüm Öğretmenlerimizin Başına🙏

 Tüm Alanlarda Dereceler İle Yola Devam Ediyoruz💪

Birlikte Başaracağız Demiştik 💪

2020’de de Yüzlerce Öğretmenimizi Hayallerine Kavuşturmak İçin Yanınızdayız👨🏻‍🏫

2020 Genel Kültür ve Genel Yetenek ve Eğitim Bilimleri Derslerimiz 15 Ekim‘de, Matematik Öğretmenliği ÖABT Derslerimiz 21 Ekim‘de Başladı!

Şimdi Kaydol! Hemen 2020 Derslerini İzleyerek ve Video Ders Notlarından Takip Ederek Hemen Öğrenmeye Başla!

Hemen Kursa Kayıt Olarak, Hem Yapılan Derslerin Video Tekrarlarını İzleyebilirsin, Hem de Devam Eden Derslere Canlı da Katılabilirsiniz. 

Genel Kültür Genel Yetenek ve Eğitim Bilimleri Dersleriniz Salı, Perşembe ve Cumartesi 18.30-22.30 Arası, ÖABT Dersleriniz Pazartesi, Çarşamba ve Cuma Günleri 19.30-22.30 Arası Yapılacaktır.

Haftalık Toplam 6 Saat GKGY, 6 Saat Eğitim Bilimleri, 4 Saat ÖABT Dersiniz Olacaktır.

Türkiye’nin En Seçkin Öğretmenleriyle CapCanlı ve Etkileşimli Dersler Yaparak, Dilediğinizi Sorabilecek ve Her Konuyu Tam Öğreneceksiniz.

Yapılan Dersleri Dilediğiniz Zaman Tekrar İzleyebilecek ve Sadece Kursiyerlerimizin ve Hocalarınızın Olduğu Telegram Grubunuz ile Sürekli Soru-Cevap ve Bilgi Paylaşımlarına Katılabileceksiniz.

Ayrıca KPSS GKGY ve Eğitim Bilimleri Kurslarımızda Eğitmenlerimizin Sizler İçin Hazırladığı CBA’lılara Özel Renkli Baskılı Video Ders Notlarınız da Kargoyla Evinize Gönderilecektir

Matematik  ÖABT Alanında da Ender KOÇ Hocamızın 790 Sayfalık Renkli Baskılı 4 Cilt Ders Notu Sizlere Kargo ile Gönderilecektir.

Ayrıca 2019 Yılında Yapılan Tüm Dersleri de Sizlere Hemen Açıyoruz. Böylece Hem 2020 Derslerini Takip Edebiliyor Hem de 2019 ‘un Tüm Derslerinden de Faydalanarak İstediğiniz Konulara Erkenden de Çalışabiliyorsunuz.

Hocalarınız Canlı Derslerde Evinize Geliyor, Ders Notlarınızı Kargoyla Evinize Gönderiyoruz ve Ders Dışında da Telegram Üzerinden Sürekli Soru-Bilgi Paylaşımlarına Katılabiliyorsunuz.

Başarmanız İçin Gereken Her Şey CBA Akademi’de

Canlı Ders Paketleri

NOT:

CANLI DERS PAKETLERİNDE Güncel 2020 Derslerine Canlı Katılabilir ve Derslerin Kayıtlarını Tekrar da İzleyebilirsiniz.

VİDEO DERS PAKETLERİNDE Güncel 2020 Derslerinin Aynısını ”Kayıttan Video Olarak” İzleyebilirsiniz. Ancak Canlı Katılım Yoktur.

Video Ders Paketleri

NOT:

CANLI DERS PAKETLERİNDE Güncel 2020 Derslerine Canlı Katılabilir ve Derslerin Kayıtlarını Tekrar da İzleyebilirsiniz.

VİDEO DERS PAKETLERİNDE Güncel 2020 Derslerinin Aynısını ”Kayıttan Video Olarak” İzleyebilirsiniz. Ancak Canlı Katılım Yoktur.

CBA Farkı

Uzman Kadro

Türkiye’nin Uzman Kadrosu Evine Gelir.
Tecrübeli Ve Uzman Öğretmenlerle Ders Yaparak Net Bilgi Ve Yüksek İlgiyle Sınava Hazırlanırsın!

 

Canlı Ders

Derslere Canlı Katılabilir, Sohbet Panelinden Yazarak Öğretmenlerimize Soru Sorabilirsin.

Soruların Derste Cevaplanır, Anında Öğrenirsin, Tam Öğrenirsin!

 

Sınırsız Tekrar İzleme

CBA’da Ders Kaçırma Derdi Yok! Canlı Ders Biter, Video Ders Başlar!

Dersler Bittiği Gibi Sistemde Kaydolur Ve Bu Dersleri Dilediğin Zaman, Dilediğin Yerden Ve Dilediğiniz Kadar Tekrar İzleyebilirsin.

 

Video Ders Notları

Akademik Kadromuzun Sizler İçin Özel Hazırladığı Akademik Video Ders Notları Size Basılı Olarak Kargoyla Gönderilir. Bu Notlar İle Dersi Aktif Olarak Takip Edebilir Ve Rahatlıkla Notlardan Ders Tekrarını Yapabilirsin.

 

Tüm Cihazlardan Erişim

Telefondan, Tabletten Ve Bilgisayardan Derslere Rahatlıkla Canlı Olarak Katılabilirsin.

 

 

Sürekli Teknik Destek

Derslere Giriş, Doküman İndirme, Tekrar İzleme Gibi Birçok Konuda Bize WhatsApp Hattımızdan Ve Çağrı Merkezimizden Rahatlıkla Ulaşabilir Ve Destek Alabilirsin.

Örnek Ders Videoları

Kurslarımız